ZZYT2

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ZZYT2.


2 participanți

    Bafta cu accest server!!

    w21fy
    w21fy


    Joburi/Distractii : Metin2

    Bafta cu accest server!! Empty Bafta cu accest server!!

    Mesaj  w21fy Lun Dec 14, 2009 7:02 am

    Mie mi se pare ca accest server o sa fie foarte bun si ca o sa jok pe el acum astept inregistrarea si sper sa va pot ajuta intr-un fel pentru ca am vazut ca de abea ati inceput cu serverul sisi este doar un admin pe forum.Daca doriti imi puteti da Moderator ma pricep in aja ceva am si eu propriul site Bafta cu accest server!! Icon_biggrin app jok metin2 de 3-4 ani de zile si il ador deci stiu jocul pe de rost.Joc pe sv privat chinezesc numai patratele si stiu sa fac misiunile am lvl 76 78 81 amm cate 1 account pe toate serverele private de pe metin2. Bafta in continuare cu accest server sa ajungeti undeva sus de tot!!
    avatar
    energizant2009


    Joburi/Distractii : Metin2 , sa mai ies pe afara , :-?? Etc

    Bafta cu accest server!! Empty Re: Bafta cu accest server!!

    Mesaj  energizant2009 Lun Dec 21, 2009 9:34 pm

    Sal all Smile SI eu astept confirmarea de la cont eu debea astept sa vad cum este serverul...Mai joc si pe alte metine am lvl 99 / 92 si etc toate peste lvl 90 :)Stiu acest metin cum a zis si cel de sus pe de rost ^_^ Apropo Smile Cum pot sa fiu pe sv GM sau MOD ?? Smile

      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 6:52 am